BrickByBrick

Náš tým

postavička

 

Michal: Vystudoval jsem střední průmyslovou školu a následně pak obor systémové inženýrství na vysoké škole. Prostřednictvím využívaných technik v rámci konceptu Brick-by-Brick vidím velký potenciál v tom, jak děti zatáhnout do světa vědy a techniky již v nízkém věku. Z mého pohledu je to skvělý způsob, jak děti nenásilně vzdělávat a to takovým způsobem, že je to i baví. V centru působím jako lektor a obchodní manažer.

 

postavička

 

Jirka: Dlouhou dobu jsem pracoval jako vedoucí pracovník ve firmě zabývající se kancelářskou technikou. Posledních deset let pracuji jako ředitel jazykové školy, baví mě práce se studenty a s dětmi, u kterých se snažíme, aby se rozvíjely v jazykových dovednostech a chci dětem poskytnout další vzdělání s konceptem Brick by Brick.

 

 

postavička

Šárka: S výukou dětí i dospělých se zabývám už téměř 20 let od doby studia na PedF UK. Krátce jsem pracovala i v zahraničním obchodu, což pro mě byla jistě dobrá zkušenost, ale zároveň mě přesvědčila, že učení je pro mě nejlepším posláním. Před 10 lety jsme tedy s manželem vybudovali jazykovou školu Amazoňan, které se moc dobře daří. Díky malým dětem, které doma mám, je Lego mým každodenním "chlebem". Když jsme se dozvěděli o způsobu, jak Lego využít nejen pro hraní, ale i pro vzdělání, byla to pro nás jasná volba. Dostat se přes matematiku, inženýring až k robotice díky zábavnému skládání kostek, je prostě ta správná cesta a výzva i pro mě. Kromě výuky mě najdete i v kanceláři, kde organizuji výuku a pracuji na metodice.

postavička

 

Jirka: Po studiu na obchodní akademii jsem hledal to správné uplatnění a prošel jsem různými oblastmi od prodeje přes správu webových stránek až k vedení lidí. Před 5-ti lety jsem se našel v jazykové agentuře, kde jsem jako koordinátor kurzů v každodenním kontaktu se studenty všech věkových kategorií. Baví mě představa, že dětem můžeme předat nové znalosti a zkušenosti z různých technických oborů zábavnou formou.

BRICK BY BRICK | Praha
Vrchlabská 37/31, 197 00 Praha 19

+420 776 729 732, +420 734 171 003 praha@brickbybrick.cz

facebook youtube instagram
 
kudy z nudy
 
Lego® is a trademark of the Lego Group of Companies which does not sponsor, authorize or endorse this site.

Pro zlepšení našich služeb používáme cookies. Dalším prohlížením stránky souhlasíte s jejich využitím. Jejich používání můžete odmítnout nastavením Vašeho prohlížeče. Více informací